MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Clubfåtölj 10335311
nr 1033 5311
Clubfåtölj
Chesterfield
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 april 2016
kl 19:47:25
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr